• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EgitimRehberi?fref=ts
  • https://twitter.com/egitim_rehberi
  
İzmir Üniversiteleri 8 Mart için buluştu
BİLİŞİM DESTEĞİ
İzmir Üniversitesinde Generation 0101 başlıklı Erasmus Plus projesi kapsamında bilişim eğitimi alıp, Sivil Toplum Kuruluşları için proje hazırlayacak olan gençler, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 6 farklı ülkede gerçekleşecek proje maratonlarında yarışacaklar.
ÖĞRETMENLER ODASI KARANFİL BAHÇESİNE DÖNÜŞTÜ
Egeli sağlıkçılar, adaletsizliğin sonlanması için imza topladı
KPSS TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ YEDİİKLİM'DEN

İzmir Yediiklim Akademi Öğrencisi Abdullah Faruk Kılıç, ÖSYM’ce 09-10 Temmuz 2011 dönemi tarihinde düzenlenen KPSS sınavı sonucunda P10 puan türünden 99,523 puan alarak Türkiye Geneli sıralamada Türkiye 3.’sü olarak büyük bir başarı göstermiştir.

2011 KPSS sınavına İzmir Yediiklim Akademi’de hazırlanan, Matematik Öğretmenliği adayı Abdullah Faruk KILIÇ 2011 KPSS sınavında öğretmen adaylarının atamasında kullanılan KPSS- P10 puan türünde 99,523 puan alarak Türkiye Genelinde 229767 aday arasından Türkiye Üçüncü’sü oldu.  2005 yılından bu yana sınavlara hazırlık konusunda eğitim veren Yediiklim Akademi her yıl binlerce öğrenciye eğitim verdiğini, sayısız dereceye giren öğrencilerinin olduğunu belirten, Kurucu Müdür Serdar Gükrer,” Bundan sonra da başarılara imza atma adına gerekli yatırımların devam edeceğini İzmir’in KPSS alanında marka şehir olması için kitlesel başarılar için çalışmaların devam edecek” diye belirtti.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      750 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın